facebookgoogle plustwitteremail

Kamppailuareena ja Sairaala NEO yhteistyöhön

Turun Ju-jutsuseura tekee yhteistyötä turkulaisen Sairaala NEO:n kanssa. NEO on kotimainen monipuolinen lääkärikes­kus, josta löydät kattavat yleis- ja erikoislääkäripalvelut. Jokainen seuramme nettisivuilla olevan linkin kautta tehty ajanvaraus NEO:on tukee seuramme toimintaa. Jokaisesta toteutuneesta ajanvarauksesta hyvitetään seurallemme 3 euroa. Ajanvarauksia voivat tehdä seuran jäsenten lisäksi myös perhe- ja ystäväpiiriin kuuluvat henkilöt. Linkki ajanvaraukseen löytyy etusivulta, oikeasta alanurkasta.

Toimi näin aikaa varatessasi:
1. Mene seuramme kotisivuille osoitteeseen: www.kamppailuareena.fi
2. Klikkaa etusivulta Sairaala NEO:n kuvaketta, jolloin päädyt NEO:n seurayhteistyösivulle.
3. Klikkaa oikealla olevaa oranssia ”Varaa aika” -painiketta, jolloin siirryt Sairaala NEO:n internet-ajanvarausjärjestelmään.
4. Täytä järjestelmään henkilötietosi ja siirry varaamaan aikaa haluamallesi lääkärille.

Tärkeää: Puhelimitse varattuja aikoja tai suoraan NEO:n nettisivuilla tehtyä ajanvarausta ei pystytä rekiste­röimään seuramme nimiin. Tämän vuoksi on tärkeää aloittaa ajan varaaminen seuramme kotisivuilta edellä mainittujen ohjeiden mukaisesti.

Sairaala NEO tulee näkymään jatkossa myös Kamppailuareenalla ja järjestämissämme tapahtumissa.